O mnie

Tomasz Kowalik

Coach Master Trainer, ICI
Trener NLP, IANLP
NLP Master Trainer, IN
Coach prowokatywny i Trener Coachingu Prowokatywnego
Trener Transforming Communication™
Professional Scrum Master (PSM1)

Współtwórca MSC sp. z o.o. – Mentoring-Szkolenia-Coaching-Consulting

Od 1993 związany z biznesem. W realizowanym podejściu łączy zmysł techniczny z błyskotliwym poczuciem humoru i dogłębną wiedzą z zakresu neurobiologii, psychologii, i coachingu. Działa wszechstronnie, rozwijając potencjał  czołowych  firm w Polsce, takich, jak CITIBANK/HANDLOBANK, Fujitsu – Siemens, Polkomtel, QAD Polska, RUCH, STRABAG, Telefonia DIALOG, PLIVA Kraków, Grupa Work Service, Krajowy Rejestr Długów, Black Red White, T.U. EUROPA, KELVIN. Szkolił w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, czy Akademii Leona Koźmińskiego.

Trener negocjacji win/win  i rozwiązywania konfliktów. Uczy także myślenia systemowego w oparciu o grę zaadaptowaną z MIT. Konsultant i coach managementu. Znawca praktycznego zastosowania NLP, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z działami sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i HR.

Od lat doskonali warsztat bezpośrednio u najwybitniejszych zagranicznych ekspertów, takich jak Richard Bolstad,  Joseph O’Connor, Lucas Derks, David Neenan, Steve Andreas, Frank Farelly, Noni Hoefner, David Gordon, Jaap Hollander czy Brian Kaplan. Zdobytą wiedzę i doświadczenie skutecznie propaguje na arenie ogólnopolskiej od 2003, kiedy to zapoczątkował cykl, kultowych już, Warsztatów Mistrzów®. Prowadzi szkolenia autorskie, m. in. „Komunikacja menadżerska”, „Mistrzowska Szkoła Coachingu Prowokatywnego” oraz licencjonowane, jak szczególnie ceniona Komunikacja Transformująca™.

Comments are closed.