Terapia

Wiele spraw utrudnia nam życie. Część tych utrudnień pochodzi z zewnątrz, nie mamy na nie zbyt wielkiego wpływu. Część trudności to trudności wewnętrzne jak Zespół Stresu Pourazowego, fobie, nieprzyjemne emocje na myśl o czymś/kimś, nadmierna obawa przed przyszłymi zdarzeniami i inne „automatycznie przeżywane” utrudnienia i blokady emocjonalne. Na szczęście możemy z nimi coś zrobić!

W czym mogę Ci pomóc?

  • Zespół Stresu Pourazowego (PTSD) – Jeżeli doświadczasz powracających silnych emocji związanych z minionym wydarzeniem, jeśli ciągle przeżywasz traumatyczną sytuację tak, jakbyś tam był/była, widzisz tamte obrazy, słyszysz tamte dźwięki, czujesz tamte emocje, to prawdopodobnie cierpisz właśnie na zespół stresu pourazowego. Są na to skuteczne sposoby. Zapraszam.
  • Fobia – Jeżeli w sytuacjach raczej bezpiecznych nagle doświadczasz paraliżującego lęku na widok czegoś (np. pająk, wąż, samochód jadący w Twoją stronę itp.), jeżeli podobną reakcję masz nawet tylko wyobrażając to sobie, prawdopodobnie jest to właśnie fobia. Można z nią sobie poradzić. Zapraszam.
  • Nieprzyjemne emocje związane z osobami – Jeżeli w obecności konkretnej osoby lub osób odczuwasz nieprzyjemne emocje (jak lęk, zdenerwowanie, niskie poczucie własnej wartości itp.), prawdopodobnie Twoja relacja z ta osobą jest w jakiś sposób zaburzona na nieświadomym poziomie. Można to „wyprostować.” Zapraszam.
  • Lęk przed przyszłą sytuacją – Jeżeli obawiasz się przyszłej sytuacji. Logicznie rzecz biorąc – jesteś przygotowany/a, a jednak boisz się, że sobie z nią nie poradzisz, możemy coś z tym zrobić, abyś w tę przyszłą sytuację wszedł/weszła ze spokojem i pewnością i… (wstaw właściwe). Zapraszam
  • Jeżeli doskwiera Ci emocjonalnie coś, z czym nie możesz sobie poradzić – zadzwoń. Poszukamy na to sposobu.

Uwaga! Sesje terapeutyczne nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, czy psychologicznej. Są to spotkania o charakterze edukacyjnym, w ramach których uczysz się sposobów samodzielnego skutecznego radzenia sobie z wymienionymi (i niewymienionymi) trudnościami.

Stosowane metody:

Panorama Społeczna™, Integral Eye Movement Therapy®, NLP, Fast Phobia Cure, Rekonsolidacja traumatycznych wspomnień i inne.

Zapraszam: tel. 502 314 078, e-mail: tomasz.kowalik@prowo.pl

Jeżeli doskwierają Ci dolegliwości związane bezpośrednio z ciałem (bóle, napięcia, zmniejszony zakres ruchu itp.), skontaktuj się z Ewą Czapską-Kowalik (masaz.metamorfoza.pl) tel. 502 542 989.

Comments are closed.